Föremål som liknar ENCO
3394 Golvlampa
mässing, Enco. Höjd: 156 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 3 juni 2024
6278 Bordslampa
Enco. Mässing, Höjd: 49 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 27 november 2023
7310 Bordslampa
mässing, Enco. Höjd: 62 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 28 augusti 2023
7505 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
5119 Elgitarr
Encore, i fodral. Längd: 96 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2022
7286 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 17 maj 2021
8482 Akvarell
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 december 2020
5429 Bordslampa
mässing, ENCO. Höjd: 71 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 27 juli 2020
4424 Bordslampfot
ENCO. Höjd: 46 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 25 maj 2020