Föremål som liknar E Törning
5090 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 12 juni 2023
9060 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 14 december 2020
4535 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 16 april 2018
4537 Oljemålning
Tage Törning (f. 1925), Sverige. Man, signerad, 75x66
Såld: 700 kr
Såldes den 9 april 2018
9149 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 31 juli 2017
8156 Etsningar
2 st, Tage Törning (f. 1925), motivet: 26x33
Såld: 100 kr
Såldes den 16 januari 2017
7143 Teckning
Såld: 300 kr
Såldes den 24 oktober 2016
8125 Oljemålning
Tage Törning (f. 1925), landskap, signerad, 54x64
Såld: 300 kr
Såldes den 15 februari 2016
3265 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 22 oktober 2012