3021 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023 -
9631 Akvarell
E Löfgren, blomsterstilleben, signerad, -39
Såld: 100 kr
Såldes den 8 september 2014 -
8201 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 1 september 2014
4354 Blandteknik
KE Löfgren, Edsbacka krog, Sollentuna, 24x54
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2011 -
5431 Oljemålning
Signe Löfgren Blomstilleben, 54x42
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juli 2005