Föremål som liknar E Johansson
4181 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 22 april 2024
Såld: 14.500 kr
Såldes den 25 mars 2024
9080 Grafiskt blad
Såld: 1.300 kr
Såldes den 19 februari 2024
4036 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 15 januari 2024
8367 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 11 december 2023
9239 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
3149 Akvarell
Såld: 800 kr
Såldes den 18 september 2023
8066 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 september 2023
6167 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 12 december 2022