Föremål som liknar E Björk
9124 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 februari 2024
5062 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 november 2023
9437 Akryl
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
9051 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 september 2023
3121 Oljemålning
Såld: 6.600 kr
Såldes den 12 december 2022
9365 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 maj 2022
8046 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 24 maj 2022
3056 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
6393 Akryl
Såld: 700 kr
Såldes den 29 november 2021