Föremål som liknar Dysell
5174 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 20 november 2023
9124 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
3331 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 28 februari 2022
7026 Oljemålningar
Såld: 350 kr
Såldes den 6 december 2021
8197 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 9 december 2019
8195 Oljemålning
C Dysell, stilleben. Signerad. Olja på duk, 26x34 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 2 december 2019
5362 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 8 augusti 2011
8707 Oljemålning
Ddysell, landskap med vattendrag, 48x60
Såld: 100 kr
Såldes den 25 oktober 2010
5586 Oljemålning
Dysell, Gamla Stan, 45x36
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2010