5342 Teckning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 2 oktober 2023 -
9148 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 12 augusti 2019 -
6592 Färgetsning
Såld: 150 kr
Såldes den 23 oktober 2017
7588 Färgetsning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 9 januari 2017 -
4310 Litografi
Picasso, Don Quixote, tryckt signatur, motivet: 32x22
Såld: 400 kr
Såldes den 7 mars 2016 -
4294 Etsning
efter Salvador Dali, Don Quixote, motivet: 17x12
Såld: 800 kr
Såldes den 19 oktober 2015
3083 Skulptur
Såld: 800 kr
Såldes den 20 januari 2014 -
6472 Akvareller
2 st, Don Quixote, 63x47
Såld: 300 kr
Såldes den 17 september 2007 -
8050 Oljemålning
" Don Quixote", 60x50
Såld: 800 kr
Såldes den 22 april 2002