7203 Akvareller
Såld: 3.400 kr
Såldes den 6 september 2021 -
6286 Etsning
Såld: 900 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
4551 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 2 oktober 2017
7827 Träsnitt
2st diptyker, Japan
Såld: 750 kr
Såldes den 23 maj 2005 -
3583 Gravyer
1 par diptyker, 36x89
Såld: 700 kr
Såldes den 28 februari 2005