Föremål som liknar Diptyk
2070 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 29 april 2024
4360 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 22 april 2024
3077 Blyerts
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2023
8496 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 23 oktober 2023
1006 Akvarell
Såld: 300 kr
Såldes den 31 juli 2023
6291 Oljemålning
Såld: 1.300 kr
Såldes den 8 maj 2023
3064 Träsnitt
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2022
7113 Blandteknik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 september 2022
5056 Oljemålningar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 augusti 2022