6078 Skulptur
Såld: 300 kr
Såldes den 29 januari 2024 -
7459 Oljemålning
Såld: 1.100 kr
Såldes den 6 februari 2023 -
6175 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 30 januari 2023
8186 Oljemålning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 2 december 2019 -
8185 Färgetsning
England, diligens motivet: 27x37
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juli 2017 -
6013 Oljemålning
1700-tal, England, Diligens, 87 x 122, Uppfodrad
Såld: 12.000 kr
Såldes den 1 december 2014
4419 Blandteknik
Carl- Gustaf Ramberg, postdiligens, 38x59
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 april 2011 -
1831 Oljemålningar
1 par, Diligenser, 30x60
Såld: 4.800 kr
Såldes den 14 december 2009 -
5045 Tavlor
8 st. tryck, diligenser
Såld: 600 kr
Såldes den 16 december 2002