9326 Trädgårdsurna
Konstmassa. Diameter 44cm. Höjd: 54cm
Såld: 500 kr
Såldes den 11 april 2022 -
3291 Takarmatur
Såld: 450 kr
Såldes den 7 mars 2022 -
7748 Trädgårdsurna
höjd: 68 cm, diameter 47 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 5 juli 2017
9008 Fartygsventil
(insides) mässing diameter 40. 2 extra glas medföljer
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 december 2016 -
2012 Höghjuling
Såld: 7.800 kr
Såldes den 27 oktober 2014 -
1030 Fat
Såld: 2.600 kr
Såldes den 26 oktober 2009
8205 Bordsplateau
1800-tal förgylld brons diameter 42 cm
Såld: 8.000 kr
Såldes den 3 november 2008 -
5491 Lampa
Såld: 250 kr
Såldes den 1 september 2008