Föremål som liknar Daum
1003 Bordslampa
Såld: 12.000 kr
Såldes den 3 juni 2024
3573 Litografi
Såld: 150 kr
Såldes den 13 november 2023
4326 Vas
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juni 2022
6315 Litografi
Såld: 250 kr
Såldes den 31 januari 2022
8097 Grafiska blad
Såld: 200 kr
Såldes den 13 september 2021
2292 Vas
Efter Daum Nancy, överfångsglas. Höjd: 13 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 10 februari 2020
5144 Skål
Daum Nancy, 30-tal, diameter: 23, höjd: 19 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 juni 2018
1670 Vas
Daum Nancy, fotnagg. Höjd: 14
Såld: 7.400 kr
Såldes den 7 maj 2018
9003 Färglitografi
Honoré Daumier (1808-1879), Frankrike. Motivet: 26x30
Såld: 900 kr
Såldes den 26 mars 2018