Föremål som liknar Daterad 1927
2005 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 19 februari 2024
6312 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 november 2023
1016 Teckning
Såld: 27.500 kr
Såldes den 30 oktober 2023
8050 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juli 2023
4445 Blyerts
Såld: 2.000 kr
Såldes den 24 april 2023
6102 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 27 mars 2023
6360 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
4327 Akvarell
Såld: 500 kr
Såldes den 6 mars 2023
9261 Oljemålning
Såld: 3.200 kr
Såldes den 14 november 2022