Föremål som liknar Daterad 1920
7121 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
3407 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 22 april 2024
3458 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 april 2024
8124 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 8 april 2024
5067 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 22 januari 2024
3594 Blyerts
Såld: 300 kr
Såldes den 20 november 2023
9171 Teckning
Såld: 500 kr
Såldes den 17 april 2023
9465 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 20 februari 2023
3351 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2023