Föremål som liknar Daterad
4020 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 10 juni 2024
4226 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
4003 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4159 Oljemålning
Såld: 1.600 kr
Såldes den 10 juni 2024
4143 Blandteknik
Såld: 3.200 kr
Såldes den 10 juni 2024
4076 Oljemålning
Såld: 9.000 kr
Såldes den 10 juni 2024
3188 Collage
Såld: 150 kr
Såldes den 10 juni 2024
4137 Väggrelief
Såld: 900 kr
Såldes den 10 juni 2024
4077 Oljemålning
Såld: 7.000 kr
Såldes den 10 juni 2024