Föremål som liknar Dansande par
5039 Färglitografi
Såld: 4.200 kr
Såldes den 2 oktober 2023
4023 Litograf
Såld: 300 kr
Såldes den 28 november 2022
4024 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 28 november 2022
6388 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 5 september 2022
6259 Träskulptur
Monogramsignerad VB, Dansande par. Höjd: 32 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 4 juli 2022
3078 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 april 2022
8145 Färglitografi
Såld: 2.800 kr
Såldes den 17 maj 2021
7184 Färglitografi
Såld: 1.800 kr
Såldes den 21 oktober 2019
7134 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 21 oktober 2019