2008 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 19 juni 2023 -
6625 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 27 februari 2017 -
5654 Skulptur
Royal Dux, Dansande flickor, höjd: 33 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 6 juni 2016
9133 Skulpturer
2 st, Dansande flickor, Germany, höjd: 25
Såld: 1.000 kr
Såldes den 12 maj 2014 -
2050 Akvarell
Dansande flickor, motivets mått: 27 x 53, osignerad
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2013 -
4002 Akvarell
Karin Wollert, -78, Dansande flickor, 60 x 43
Såld: 150 kr
Såldes den 19 september 2011
6095 Bordslampfot
patinerad metall, "Dansande flickor"
Såld: 800 kr
Såldes den 15 mars 2010 -
5002 Takarmatur
glas/smide, Jugend, Dansande flickor, höjd: 60
Såld: 3.100 kr
Såldes den 1 juni 2009 -
4096 Figuriner
2 st, Dansande flickor, höjd: 17-20
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2006