Föremål som liknar Danmark
2009 Saltströare
Såld: 1.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
2016 Fiskspade
Såld: 800 kr
Såldes den 27 maj 2024
2026 Trancherbestick
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
9014 Soffbord
Såld: 6.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
8352 Karmstol
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7354 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
2083 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
6026 Stolar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
6186 Kanna
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 maj 2024