Föremål som liknar Danmark
8352 Karmstol
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 maj 2024
7354 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
2083 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
6026 Stolar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
6186 Kanna
Såld: 3.000 kr
Såldes den 6 maj 2024
4219 Spel
3 delar, Teak, Danmark
Såld: 1.300 kr
Såldes den 29 april 2024
1020 Skulptur
Såld: 41.000 kr
Såldes den 29 april 2024
5358 Etuier
Såld: 1.200 kr
Såldes den 29 april 2024
4180 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024