Föremål som liknar Damer
5281 Textilfragment
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
8360 Väggplatta
Såld: 1.700 kr
Såldes den 1 april 2024
9419 Etsningar
Såld: 300 kr
Såldes den 30 oktober 2023
8124 Etsningar
Såld: 900 kr
Såldes den 11 september 2023
6054 Lergods
2 delar, Sydamerika. Höjd: 13-21 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 30 januari 2023
6008 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2022
6265 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 5 september 2022
7594 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 16 maj 2022
6316 Pall
Sydamerika, bemålad. Höjd: 28cm
Såld: 500 kr
Såldes den 21 mars 2022