5015 Färglitografi
Såld: 600 kr
Såldes den 22 januari 2024 -
2011 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
6355 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 21 mars 2022
9610 Oljemålning
Dagmar Glemme (f. 1942), Fåglar, signerad, 65x79
Såld: 450 kr
Såldes den 23 oktober 2017 -
8002 Oljemålning
Dagmar Glemme (f. 1942), 'Universella tankar', 30x60
Såld: 500 kr
Såldes den 9 maj 2016 -
5250 Rödvinsglas
Dagmar Glemme, handmålat
Såld: 100 kr
Såldes den 9 januari 2012
3324 Oljemålning
Dagmar Glemme, 65x80
Såld: 850 kr
Såldes den 26 mars 2007 -
1162 Oljemålning
Dagmar Glemme, komposition, 65 x 80
Såld: 800 kr
Såldes den 19 mars 2007