2011 Akvatint
Såld: 1.600 kr
Såldes den 22 april 2024 -
2056 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 20 november 2023 -
6554 Akvatintetsning
Såld: 1.900 kr
Såldes den 12 december 2022
4561 Litografi
Såld: 1.400 kr
Såldes den 21 oktober 2019 -
5493 Etsning
Curt Burström, -52,246/310, motivet: 33x20
Såld: 2.000 kr
Såldes den 11 december 2017 -
7432 Färgetsning
Curt Burström, 'Nocturne', 95/150, motivet: 18x24
Såld: 300 kr
Såldes den 8 december 2014
7097 Etsning
Curt Burström, 41/65, 24 x 34
Såld: 2.000 kr
Såldes den 5 november 2012 -
5148 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 23 mars 2009