Föremål som liknar Curt Burström

  • Träfflista
  • 2011 Akvatint
    Såld: 1.600 kr

    Såldes den 22 april 2024
  • 2056 Etsning
    Såld: 500 kr

    Såldes den 20 november 2023
  • 6554 Akvatintetsning
    Såld: 1.900 kr

    Såldes den 12 december 2022
  • 4561 Litografi
    Såld: 1.400 kr

    Såldes den 21 oktober 2019
  • 5493 Etsning
    Curt Burström, -52,246/310, motivet: 33x20
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 11 december 2017
  • 7432 Färgetsning
    Curt Burström, 'Nocturne', 95/150, motivet: 18x24
    Såld: 300 kr

    Såldes den 8 december 2014
  • 7097 Etsning
    Curt Burström, 41/65, 24 x 34
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 5 november 2012
  • 5148 Etsning
    Såld: 300 kr

    Såldes den 23 mars 2009