Föremål som liknar Chr
1020 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 maj 2024
8379 Färgetsningar
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 maj 2024
8148 Tallrikar
Såld: 250 kr
Såldes den 20 maj 2024
4152 Soffbord
Såld: 500 kr
Såldes den 22 april 2024
8208 Termoskannor
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 april 2024
7475 Tryck
Såld: 800 kr
Såldes den 25 mars 2024
7493 Servisdelar
Gefle, Christina, 15 del
Såld: 800 kr
Såldes den 25 mars 2024
6366 Slagbord
Såld: 3.200 kr
Såldes den 18 mars 2024
5053 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 18 mars 2024