3558 Servis
57 del ca, Chloe, Karl Lagerfeldt, Hutschenreuther
Såld: 1.500 kr
Såldes den 25 mars 2019 -
4383 Litografi
Kolorerad, 1800-tal, Sign Chloe, 27 x 13
Såld: 300 kr
Såldes den 16 november 2009
Föremål som liknar Chloe
- Träfflista
- alla
- Visa alla