5114 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 14 september 2020 -
9092 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 27 april 2020 -
4592 Oljemålning
Cesare Marchesini, hus, signerad. Olja på duk, 37x60
Såld: 200 kr
Såldes den 20 maj 2019
7321 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 12 november 2018 -
8228 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 april 2017