7357 Blandteknik
Såld: 300 kr
Såldes den 10 augusti 2020 -
5089 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 6 april 2020 -
9125 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 7 oktober 2019
9386 Parti glas
Såld: 1.500 kr
Såldes den 27 augusti 2018 -
2373 Champagnestrut
1700-/1800-tal, Casimirsborg, , höjd: 19
Såld: 500 kr
Såldes den 8 april 2013 -
1315 Oljemålning
Casimir, signerad, ramens innermått: 58x50
Såld: 800 kr
Såldes den 26 november 2012
5150 Kopparstick
Hendrik Casimir, 30 x 20
Såld: 150 kr
Såldes den 8 september 2003 -
5071 AKVARELL
Okänd konstnär, Casimir Ritter v Mehilern, 15x12
Såld: 1.700 kr
Såldes den 12 februari 2001