4380 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
7436 Oljemålning
Såld: 450 kr
Såldes den 12 november 2018 -
4208 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 26 februari 2018
8189 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 4 december 2017 -
9069 Akvarell
Carsten Hvistendahl, Fjordlandskap, 24x31
Såld: 500 kr
Såldes den 18 juli 2016 -
4333 Oljemålning
Carsten Hvistendahl, hus, signerad, duk, 58x74
Såld: 300 kr
Såldes den 18 november 2013
5580 Färglitografi
Carsten Hvistendahl 1962, Malagafiskare, 36x48
Såld: 100 kr
Såldes den 8 mars 2010 -
5410 Trärelief
Bemålad, Carsten Hvistendahl, 75x80
Såld: 800 kr
Såldes den 2 april 2007 -
5079 Oljemålning
Carsten Hvistendahl, mansporträtt, 100x80
Såld: 100 kr
Såldes den 3 november 2003