Föremål som liknar Carlsson
8148 Tallrikar
Såld: 250 kr
Såldes den 20 maj 2024
4374 Röllakan
Såld: 500 kr
Såldes den 6 maj 2024
8324 Oljemålning
Såld: 1.500 kr
Såldes den 1 april 2024
5262 Halvmodell
Åke Arnold Carlsson, Lysekil, Trä, 20x100 cm
Såld: 1.300 kr
Såldes den 11 mars 2024
3293 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2024
3422 Soffbord
Carlssons, Bengtsfors. Diameter: 105 cm, höjd: 44 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 26 februari 2024
8047 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 12 februari 2024
3194 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 17 april 2023
3040 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 21 november 2022