6173 Skulptur
Såld: 900 kr
Såldes den 21 mars 2022 -
3467 Skulptur
Såld: 200 kr
Såldes den 8 november 2021 -
3368 Skulptur
gips, Carl Fagerberg, björnar, förgylld, höjd: 30 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 7 november 2016
5539 Skulptur
Carl Fagerberg, 1915, Lodjur, porslin, längd: 18
Såld: 300 kr
Såldes den 17 september 2012 -
6428 Figurin
Carl Fagerberg, 1915, "Lo" porslin, längd: 20
Såld: 300 kr
Såldes den 28 juli 2008 -
5479 Figurin
Björnungar, Carl Fagerberg, bemålad gips
Såld: 300 kr
Såldes den 11 december 2006
2733 Figurin
Lodjur, signerad Carl Fagerberg, L.18
Såld: 550 kr
Såldes den 18 april 2005