9312 Mockakoppar
12 st. "Cairo", Coleport, England
Såld: 100 kr
Såldes den 12 september 2016 -
6011 Akvarell
Såld: 5.000 kr
Såldes den 9 juni 2014 -
4155 Oljemålning
Kurt Heinonen (1915-1983), Cairo, signerad, 67x33
Såld: 150 kr
Såldes den 19 augusti 2013
Föremål som liknar Cairo
- Träfflista
- alla
- Visa alla