1006 Offsetlitografi
Såld: 5.200 kr
Såldes den 12 december 2022 -
2036 Färglitografi
Såld: 1.700 kr
Såldes den 22 mars 2021 -
3607 Färglitografi
Såld: 1.600 kr
Såldes den 18 april 2016
5583 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 14 mars 2016 -
9174 Leksaksbil
Såld: 2.200 kr
Såldes den 24 augusti 2015 -
4495 Leksaksbil
Cadillac, Kina, längd: 28
Såld: 100 kr
Såldes den 20 april 2009
2330 Leksaksbil
Cadillac, 50-tal Metall
Såld: 650 kr
Såldes den 18 augusti 2008