4010 Pastell
C Ljungström, Fågel, signerad, 26x20
Såld: 300 kr
Såldes den 27 juli 2015 -
6416 Färglitografi
C Ljungström, Skator, -62, 40 x 32
Såld: 150 kr
Såldes den 30 oktober 2006
Föremål som liknar C Ljungström
- Träfflista
- alla
- Visa alla