5479 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
4177 Oljemålning
C A Strömbäck, 1919, Marin, 48x67
Såld: 700 kr
Såldes den 1 maj 2017 -
8051 Oljemålning
C A Strömbäck, Marin, signerad. 1919, 50x69
Såld: 700 kr
Såldes den 10 april 2017
7189 Oljemålning
C A Strömbäck, 1912. marin, 70x100, (skador)
Såld: 1.000 kr
Såldes den 30 juni 2003 -
7426 Fartygsporträtt
C A Strömbäck 1913, 49x70
Såld: 500 kr
Såldes den 30 september 2002