Föremål som liknar Bulgari
7073 Blandteknik
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 december 2018
8259 Mockaservis
10 delar, Bulgarien
Såld: 150 kr
Såldes den 19 november 2018
2608 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 november 2017
4126 Halsband med h..
Såld: 5.000 kr
Såldes den 19 december 2016
5071 Manschettknappar
1 par, Bulgari, silver
Såld: 1.700 kr
Såldes den 6 juni 2016
2313 Kungaporträtt
Såld: 500 kr
Såldes den 23 mars 2015
7201 Blandteknik
Signerad, Bulgarisk konstnär, slädfärd, 31x43
Såld: 700 kr
Såldes den 1 december 2014
5418 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 21 april 2014
1235 Akvarell
Såld: 2.000 kr
Såldes den 29 juli 2013