Föremål som liknar Brons på stensockel

Vi hittade över 2 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex

  • Träfflista
  • 7041 Skulptur
    brons på stensockel, Signerad. Höjd: 13 cm
    Såld: 350 kr

    Såldes den 19 januari 2026
  • 1008 Skulptur
    Såld: 9.200 kr

    Såldes den 27 mars 2023
  • 9404 Skulpturer
    2 st. 1800-tal, brons på stensockel. Höjd: 11-13cm
    Såld: 450 kr

    Såldes den 31 maj 2021
  • 9403 Skulpturer
    Såld: 1.000 kr

    Såldes den 24 maj 2021
  • 9405 Skulpturer
    2 st. Brons på stensockel. Höjd: 8-13cm
    Såld: 700 kr

    Såldes den 24 maj 2021
  • 1010 Skulptur
    Såld: 9.500 kr

    Såldes den 18 oktober 2018