1366 Emaljtavla
Britt Lundgren, "Pinjelundar", sign BL, 35 x 35
Såld: 100 kr
Såldes den 28 juli 2014 -
6476 Oljemålning
Britt Lundgren, Fruktstileben, signerad, pannå, 31x37
Såld: 150 kr
Såldes den 7 oktober 2013 -
7138 Oljemålning
Osignerad, Britt Lundgren, 46x65
Såld: 400 kr
Såldes den 14 mars 2011
2146 Oljemålning
Britt Lundgren, komposition, 48x84
Såld: 300 kr
Såldes den 21 december 2009 -
3242 Akvarell
Britt Lundgren, Parc de Vincennes, 28 x 40
Såld: 350 kr
Såldes den 16 januari 2006 -
6522 Oljemålning
Britt Lundgren, "fiskeauktion", (sk), 45x50
Såld: 350 kr
Såldes den 8 december 2003