9253 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 12 april 2021 -
8587 Färglitografi
Såld: 1.100 kr
Såldes den 29 mars 2021 -
9502 Halvmånebord
Såld: 300 kr
Såldes den 23 mars 2020
2043 Armbandsur
Såld: 700 kr
Såldes den 3 september 2018 -
5004 Armbandsur
Bradley, Musse Pigg, 1950-tal
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 november 2014 -
9273 Skåp
Såld: 800 kr
Såldes den 28 oktober 2013