Föremål som liknar Boys
5030 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 29 april 2024
3237 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
3231 Pastell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 april 2024
6181 Affisch
"Tina & Marina med The Back Beat Boys", 100x70 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 10 maj 2021
8184 Oljemålning
Boys, marin, signerad. Olja på duk, 39x29
Såld: 200 kr
Såldes den 22 april 2019
1044 Ukulele
Såld: 450 kr
Såldes den 16 maj 2016
6003 Oljemålning
Boysons, 1946, Skeppsbron, 29x49
Såld: 1.600 kr
Såldes den 13 april 2015
6001 Oljemålning
Boysons, Gatumotiv, 54x45
Såld: 700 kr
Såldes den 13 april 2015
5152 Takarmatur
'Duett', Bent Boysen, 80-tal, Ikea, metall, höjd: 20
Såld: 100 kr
Såldes den 26 januari 2015