8101 Oljemålning
Såld: 250 kr
Såldes den 28 oktober 2019 -
4248 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 6 november 2017 -
9246 Etsning
Såld: 500 kr
Såldes den 12 maj 2014
9676 Affisch
Bonnard. , 1950-tal, 72x50
Såld: 2.400 kr
Såldes den 2 december 2013 -
6027 Affischer
2 st, Matisse & Bonnard, ramens innermått: ca 92x62
Såld: 100 kr
Såldes den 14 november 2011 -
5314 Etsning
ur bok, Pierre Bonnard "Bygata", [15123]
Såld: 400 kr
Såldes den 10 maj 2004
5210 Litografi
Pierre Bonnard, osignerad, 25x16
Såld: 150 kr
Såldes den 24 februari 2003