6075 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
6074 Blandteknik
Såld: 1.700 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
8308 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 19 september 2022
4346 Akvarell
Såld: 2.200 kr
Såldes den 7 oktober 2019 -
5161 Blandteknik
Bo Trankell (1942-2013), Sverige. "struktur", 37x44
Såld: 700 kr
Såldes den 20 maj 2019 -
6183 Blandteknik
Såld: 3.000 kr
Såldes den 18 december 2017
4607 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 6 november 2017 -
7372 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 29 maj 2017