8203 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 17 augusti 2020 -
9273 Akvarell
Bo Lundwall, Sjöfågel, 24x33
Såld: 600 kr
Såldes den 17 april 2017 -
7547 Färglitografier
Såld: 500 kr
Såldes den 20 juni 2016
7546 Färglitografi
Bo Lundwall, 257/360, Ekorre i träd, motivet: 42X32
Såld: 300 kr
Såldes den 20 juni 2016 -
6130 Färglitografi
Bo Lundwall, fågel, 193/250, signerad, motivet: 50x37
Såld: 600 kr
Såldes den 13 april 2015 -
1518 Litografi
Bo Lundwall -1990, Med dedikation, 362/400, 43x53
Såld: 200 kr
Såldes den 27 juli 2009