Föremål som liknar Blomster
-
6140 Oljemålning
Maria Sas, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pa..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6769 Bänk
Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
Såld: 3.400 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
4127 Oljemålning
Emilia Mróz-Holnicka, blomsterstilleben. Signerad...//
Såld: 350 kr
SÃ¥ldes den 12 januari 2026
-
6012 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), Sverige. Blomsterstil..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 15 december 2025
-
5228 Vikskärm
3 delar, omkring 1900, trä, målade blomstermotiv p..//
Såld: 1.000 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
3041 Oljemålning
Astrid Forselius-Johnson (1913-2003), Sverige. Sig..//
Såld: 5.800 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
3065 Oljemålning
Annie Wandel (1912-2003), Sverige. Blomster. Signe..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
5279 Oljemålning
Margareta Wallin (1912-1992), Sverige, Signerad, k..//
Såld: 450 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025
-
5290 Oljemålning
Jan B Pospisil (1898-1968), Sverige. Signerad, blo..//
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 8 december 2025