Föremål som liknar Blomster
9099 Bildrulle
Akvarell/Tusch, blomstermotiv med fjärilar, 74x158 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 27 maj 2024
8283 Bordslampa
Bemålat glas med blomstermotiv, mässing. Höjd: 88 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
5296 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2024
5268 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
5198 Hänkelvas
Såld: 500 kr
Såldes den 29 april 2024
5089 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
4180 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 29 april 2024
3147 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 22 april 2024
4393 Oljemålning
Såld: 4.800 kr
Såldes den 22 april 2024