Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Blomster


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6140 OljemÃ¥lning
    Maria Sas, Signerad, blomsterstilleben. Olja på pa..//
    Såld: 700 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6769 Bänk
    Torbjørn Afdal, "Krobo", Bruksbo, Mellemstrand, No..//
    Såld: 3.400 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 4127 OljemÃ¥lning
    Emilia Mróz-Holnicka, blomsterstilleben. Signerad...//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026




Ladda ner broschyr