Föremål som liknar Blad
-
3188 Collage
Staffan Hallström (1914-1976), Sverige. Signerad, ..//
Såld: 150 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4152 Färglitografier
3 st, Mikael Wahrby (f. 1952), Sverige. Kompositio..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4161 Färglitografier
2 st, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Oramade lösa..//
Såld: 500 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4078 Grafiskt blad
Mikael Persbrandt (f. 1963), Sverige. Signerad, nu..//
Såld: 1.600 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
3214 Takplafond
Frostat glas med bladdekor. Diameter: 55 cm
Såld: 300 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4083 Sidenmålning
Asien, Fiskar, bladets mått: 20x8, yttermått inklu..//
Såld: 100 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4040 Färglitografi
Stanislaw Zoladz (f. 1952), Sverige. Signerad, num..//
Såld: 1.200 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
3117 Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Signerad A Belins, Djurgår..//
Såld: 250 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024
-
4102 Litografi
Olle Bonniér (1925-2016), Sverige. Signerad, numre..//
Såld: 700 kr
SÃ¥ldes den 10 juni 2024