Föremål som liknar Bl
3028 Blandteknik
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 juni 2024
3221 Reservoarpenna
Mont Blanc. Längd: 12 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 3 juni 2024
9122 Färgetsningar
Såld: 400 kr
Såldes den 3 juni 2024
9349 Akvareller
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
9302 Parti grafik
Såld: 2.600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9158 Kaffe-/ teservis
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
9108 Leksaksbilar
3 st, bland annat Steiff. Längd: 24-39 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9023 Stuvbitar
Marimekko, bland annat Maija Isola, diverse längder
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
9261 Parti bijouter..
bland annat Silver
Såld: 1.600 kr
Såldes den 27 maj 2024