Föremål som liknar Bjerke
6024 Akvarell
Såld: 400 kr
Såldes den 9 maj 2022
2024 Skål
Såld: 500 kr
Såldes den 21 mars 2022
Såld: 16.000 kr
Såldes den 29 november 2021
3366 Vaser
Såld: 200 kr
Såldes den 12 april 2021
4560 Matsalsgrupp
Såld: 1.900 kr
Såldes den 23 november 2020
1243 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 7 maj 2018
1299 Blandteknik
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 maj 2017
1297 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 1 maj 2017
1295 Tusch
Såld: 700 kr
Såldes den 1 maj 2017