5243 Oljemålning
Såld: 900 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
5244 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 20 juni 2022 -
2620 Ljusstakar
3 st, Inga Björnsson, mässing. Höjd: 9-13cm
Såld: 200 kr
Såldes den 9 november 2020
1526 Färglitografier
Såld: 300 kr
Såldes den 26 mars 2018 -
2242 Blandteknik
Björnsson, tomtar, signerad, 33x23
Såld: 100 kr
Såldes den 19 september 2016 -
2462 Oljemålning
G. W Björnsson, 30x40
Såld: 100 kr
Såldes den 24 oktober 2011
1056 Collage
Bergstein Aspbjörnsson, sign BASB -98, 88x67
Såld: 700 kr
Såldes den 17 oktober 2011 -
2009 Blandteknik
Torsten Esbjörnsson, 40x41 Komposition
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 februari 2009 -
4218 Akvarell
Åbjörnsson, 25x28
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2002