Föremål som liknar Björn von Rosen

  • Träfflista
  • 4391 Etsning
    Såld: 200 kr

    Såldes den 1 mars 2021
  • 3322 Blyerts
    Såld: 150 kr

    Såldes den 13 april 2020
  • 3317 Tusch
    Såld: 300 kr

    Såldes den 6 april 2020
  • 4176 Akvarell
    Såld: 350 kr

    Såldes den 9 januari 2017
  • 4168 Blyerts
    Björn von Rosen (1905-1989), Diptyk, buffel, 44x34
    Såld: 350 kr

    Såldes den 9 januari 2017
  • 4178 Etsning
    Såld: 3.600 kr

    Såldes den 19 december 2016
  • 7333 Etsning
    Såld: 100 kr

    Såldes den 16 juni 2014
  • 5552 Tusch
    Såld: 450 kr

    Såldes den 12 februari 2007
  • 3096 Oljemålning
    Björn von Rosen, munk, 65x54
    Såld: 1.700 kr

    Såldes den 5 september 2005