1232 Litografi
Björn krestensen, 94/150
Såld: 150 kr
Såldes den 11 augusti 2008 -
1063 Litografier
2st, Björn Krestensen + 1st signerad, 31x22
Såld: 350 kr
Såldes den 14 april 2008 -
2343 Färglitografi
Björn Krestensen, 213/230, 56 x 40
Såld: 150 kr
Såldes den 13 juni 2005
5082 Litografi
Björn Krestensen, Apokalyps II, 108/230, 52 x 46
Såld: 200 kr
Såldes den 3 december 2001