8277 Etsningar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 maj 2023 -
6127 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 3 maj 2021 -
4574 Häfte
Såld: 1.200 kr
Såldes den 26 februari 2018
8111 Gouache
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2011 -
4077 Etsning
Björn Hedlund, 5 st, den gäckande skugga 2/24
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2002