Föremål som liknar Björn
9359 Leksaksdjur
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2024
9217 Matservisdelar
Såld: 600 kr
Såldes den 27 maj 2024
7238 Akvarell
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
2015 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 20 maj 2024
7388 Skulptur
björn, glaserad stengodslera. Höjd: 19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
5208 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
4298 Matservisdelar
Såld: 700 kr
Såldes den 22 april 2024
6219 Färglitografi/..
Såld: 800 kr
Såldes den 25 mars 2024
6348 Figuriner
7 st, Royal Copenhagen, Björnar. Höjd: 5-9 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 25 mars 2024